USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Sağlık

Dr. Aydoğdu’dan kadavralı eğitim

Koruyucu rinoplasti alanında uzmanlaşan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Oğuzhan Aydoğdu, bilgilerini genç meslektaşlarıyla paylaşmaya hazırlanıyor. Dr. Aydoğdu, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği'nin Ankara'da organize ettiği program çe

Dr. Aydoğdu’dan kadavralı eğitim
06-06-2022 11:02
Google News

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Oğuzhan Aydoğdu, ‘preservation rinoplasti' (koruyucu burun estetiği) metodunu Türkiye'de ilk uygulayan cerrahlardan. 2015 yılında Barselona'da katıldığı eğitimlerle öğrendiği tekniği uzun süredir kendi kliniğinde uygulayan Dr. Aydoğdu, başarılı operasyonlarıyla adını yurtdışında da duyurdu.

Bu alanda edindiği tecrübe ve birikimleri çeşitli eğitim programlarına katılarak genç meslektaşlarına aktaran Op. Dr. Oğuzhan Aydoğdu, şimdi de Ankara'da plastik cerrahi uzmanlık öğrencileri ve yeni uzman olmuş plastik cerrahlarla bir araya gelmeye hazırlanıyor. Dr. Aydoğdu, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği tarafından 28-29 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek TPRECD XV. Rinoplasti & VIII. Yüz Estetiği Kursu'na davet edildi.

Fransa'da sunum yapmıştı
Op. Dr. Oğuzhan Aydoğdu, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlık Binası'nda gerçekleşecek eğitim programında “koruyucu rinoplasti”, “dorsal hump problemleri ve çözüm önerileri” konularını ele alacak. Eğitim sırasında anlatılan uygulamalar, kadavra üzerinde de gösterilecek. Dr. Aydoğdu, geçtiğimiz eylül ayında da Avrupa Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği tarafından Fransa'nın Nice kentinde düzenlenen etkinlikte koruyucu burun estetiği hakkında özel bir sunum yapmıştı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler