USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

CHP’de görev değişimi

CHP’de görev değişimi gündeme geldi. Genel Sekreter Selin Sayek Böke Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı’na getirilecek. Ankara Milletvekili Tekin Bingöl’ün de Böke’den boşalan Genel Sekreterlik görevine getirilmesi bekleniyor.

CHP’de görev değişimi
01-08-2022 09:01
Google News

Sözcü Gazetesi'nden Başak Kaya'nın haberine göre Selin Sayek Böke ilk ısınma turunu Alman heyeti ile görüşerek yaptı. Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock'un CHP'yi ziyaretinde yer aldı.

Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini geçmiş dönemde yürüten Ankara Milletvekili Tekin Bingöl'ün de yeniden genel merkeze döneceği belirtiliyor. Bingöl'ün Böke'den boşalan Genel Sekreterlik görevine getirilmesi bekleniyor.

CHP’de görev değişimi

Bu arada Kılıçdaroğlu'nun Koordinatör Başdanışmanı Erdoğan Toprak'ın görev alanının genişletilerek, iş dünyasında da sorumlu olacağı kaydedildi.

CHP'de bir kritik atama da İstanbul İl Başkanlığı'nda yaşanacak. Hakkındaki siyasi yasak kararının ardından “Gönüllerin başkanı” ilan edilen Canan Kaftancıoğlu'nun yerine atama yapılacak.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler